Tradiční rodinná kominická firma s dlouholetou tradicí. Jde nám o teplo a pohodlí Vašeho domova.

O nás

Jsme malá rodinná kominická firma, která primárně působí v Praze a okolí. Odváděním poctivé a precizní kominické práce na co nejlepší úrovni se pod hlavičkou této firmy zabýváme již 12 let. Za tu dobu jsme pomohli stovkám a stovkám klientů, postavili, opravili či vyčistili nemalé množství komínů a provedli revizi celé řady komínových soustav a topidel. Možná jste si všimli, že na webu nikde není ceník služeb. Z naší vlastní zkušenosti již víme, že každá zakázka je zcela individuální, a i díky nutnosti zohlednit představy klienta vyžaduje individuální řešení. Proto je i cenová nabídka, kterou Vám na základě Vašich požadavků zpracujeme, vždy individuální. Našim cílem vždy bylo, je a bude teplo a pohodlí Vašeho domova. Pro svou činnost samozřejmě disponujeme řadou certifikací, které nás opravňují k odbornému zasahování do komínových soustav a manipulaci s topidly.

Náplň naší kominické živnosti

Naše firma má ve svém repertoáru široké spektrum služeb, které jsme během let zdokonalovali a pilovali, abychom dnes mohli našim klientům nabízet komplexní kominické služby na očekávané úrovni.

Pro ty z Vás, kteří ještě žádný komín nemají, nabízíme stavbu nové komínové soustavy včetně jejího naplánování a uzpůsobení Vaším potřebám. Kromě tradičních zděných komínů jsme schopni postavit Vám komín i po fasádě či jej navést světlíkem. Pro novou komínovou soustavu rovněž odborně zhotovujeme pasportizaci (mapování) a dodáváme veškerou potřebnou textovou i grafickou dokumentaci přímo do Vašich rukou.

Pokud už jeden nebo více komínů máte, nabízíme jejich opravu formou vložkování či frézování a v neposlední řadě také důkladnou revizi finálního stavu komínové soustavy po našem zásahu. Problémem pro nás taktéž není přístavba dalšího komínu na míru dle Vašich potřeb, například pro krb, krbovou vložku, plynový kotel nebo karmu.  V případě potřeby jsme schopni zajistit také bezpečnou demontáž a likvidaci nevyhovující komínové soustavy.

Pod pojmem kominík si drtivá většina lidí většinou představí pravidelnou podzimní kontrolu komínů nebo jejich preventivní čištění. Ani tyto tradiční a každoročně žádané služby samozřejmě v naší nabídce nechybí.

Nezaspali jsme ani současný boom kolem „kotlíkových dotací“. Proto nabízíme dnes velmi poptávané výměny starých kotlů za nové kondenzační kotle na klíč.

Back to top